Matbaa & Serigrafi

Yüksek Kalite Baskı ve Tasarım

Matbaa icadından bu güne dünyadaki birçok büyük olayın temel taşı olarak hizmet vermesinin yanı sıra kitaplar, dergiler, broşürler ve kataloglar gibi birçok ürünün basımında rol oynamaktadır. Bir veri veya bilginin aktarımında bu denli önemli bir rol oynamasının yanı sıra matbaalar, kartvizit ve broşür gibi reklam öğelerinin basımı ile insanlar arasındaki ticari ilişkide de önemli etkenlerden birisidir.

AKTIF KATALOG 26x26 + 3 mm tasma_Page_15
AKTIF KATALOG 26x26 + 3 mm tasma_Page_21
AKTIF-KATALOG-26x26-3-mm-tasma_Page_27

Terzi İşi Çözümler İçin

Matbaacılık ve reklamcılık söz konusu olduğunda serigrafi sektörünü atlamak mümkün değildir. Birçok insan tarafından bilinmemekte olan serigrafi aslında son derece yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır.
Serigrafinin temel amacı matbaanın üzerine baskı yapamadığı metal, kumaş, plastik ve benzeri maddeler üzerine istenilen baskının yapılabilmesidir. Hazırlanan kalıp doğrultusunda istenilen görüntünün bu yüzeylere basılmasını sağlayan serigrafi özellikle elektronik sektörünün bel kemiği niteliğindedir. Son derece düzgün elektronik devreler basılmasını sağlayan serigrafi işlemleri reklamcılıktan ziyade baskı sektörü olarak ele alınmaktadır.
Alışveriş Sepeti
Konuşma Başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Emin Metin
Yardımcı olmamızı istediğiniz bir konu var mıdır ?

Sign in

No account yet?